Üyelik

ProCompliance’a üyelik ücretsizdir. Sitede bazı içeriklere ulaşım ve forum sayfalarındaki tartışmalara katılmak için ProCompliance’a üye olarak bir hesap yaratmanız gerekir.

Üyelik site güncellemelerine abonelikten farklıdır. Eğer sadece site güncellemelerine abone olmak istiyorsunuz. E-posta Listesi Aboneliği başlığı altındaki kutucuktan e-posta adresinizi girerek abone olmanız yeterlidir. Bu abonelik sonucu sitede bir güncelleme yapıldığı takdirde her gün bir defa e-posta mesajı ile bilgilendirilirsiniz. Güncellemelere abonelik için kullanıcı adı ve şifre belirlenmesi gerekmemektedir. Siteye üye olarak ise site güncellemelerinin yanısıra sadece üyelere özel içeriğe (makale konusuna ilişkin kamu kurumu yazısı gibi) ulaşım ve forum sayfalarında diğer üyelerle tartışma ve fikir alışverişinde bulunma imkanı kazanırsınız.

Üyelere sunulan içerikleri ilgisine göre (banka, sermaye piyasası kurumu, ödeme kuruluşu vbg.) özelleştirdiğimiz için üyeliğinizi çalıştığınız kurum adı uzantılı e-posta adresinizle gerçekleştirmenizi öneririz. Örneğin, bankacılık mevzuatına ilişkin bir konuda yazılan makale sonundaki ilgili BDDK karar veya görüş yazısına ulaşım sadece banka uzantılı e-posta adresine sahip üyeler için mümkün olabilecektir. Gmail, yahoo, hotmail uzantılı e-posta adresleri ile hesap yaratan üyelerimiz ise gizlenen içeriklere en alt düzeyde ulaşım hakkı kazanır. Forum sayfalarında tüm üyeler eşit rol hakkına sahiptir.

Sitemizdeki Üyelik Kategorileri (Her bir kurum kategorisinde çalışanları ayrımlamak için):

  • Bankacı (Banka uzantılı e-posta adresi gerektirir. Abc@xxxbank.com.tr gibi),
  • Sermaye Piyasası Kurumu Çalışanı (ilgili kurum uzantılı e-posta adresi gerektirir),
  • Ödeme / Elektronik Para Kuruluşu Çalışanı (ilgili kurum uzantılı e-posta adresi gerektirir),
  • Faktoring, Leasing, Tüketici Finansmanı Şirketleri Çalışanları (ilgili kurum uzantılı e-posta adresi gerektirir),
  • Kamu Kurum ve Özerk Kurul Çalışanları (ilgili kurum uzantılı e-posta adresi gerektirir),
  • Genel (gmail, hotmail, yahoo ve benzeri e-posta adresleri ile üye oluyorsanız bu kategoride yer alırsınız)

şeklinde belirlenmiştir.

Hesabınız site yöneticisinin onayından sonra aktife hale gelecektir. Bu işlem birkaç saat sürebilir ve hesabınızın aktif hale geldiği size ayrı bir e-posta mesajı ile bildirilir. ProCompliance’a üye olmakla sitemizin “Kullanım Koşulları” ve “Gizlilik Politikası“nı kabul etmiş, bize sağladığınız üye bilgilerinizin işlenmesine onay vermiş sayılırsınız. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 10 uncu maddesi çerçevesindeki aydınlatma yükümlülüğü Gizlilik Politikası içeriğinde yerine getirilmektedir. ProCompliance üye başvurusunu kabul etmeme ve üyeliğinizi durdurma/sonlandırma hakkını her zaman saklı tutar. 

Üye olmak istiyorsanız, kayıt formunu (link) doldurarak bir hesap oluşturabilirsiniz!

Teşekkürler